Tarpseminarinis krepšinio turnyras (2007 lapkritis)

Lapkričio 17 d. Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijoje vyko tarptautinis tarpseminarinis krepšinio turnyras. Jau kelerius metus iš eilės turnyre dalyvauja keturios seminaristų krepšinio rinktinės – trys Lietuvos ir viena Latvijos.

Paskaita apie Švč. Trejybę pertraukėlės metu: Tėvas, Sūnus ir ...

Šių metų sporto šventė, surengta Vilniaus seminarijos klierikų Mindaugo Grendos ir Stanislovo Valiukevičiaus, prasidėjo anksti rytą lotynų kalba aukotomis šv. Mišiomis, kurioms vadovavo Rygos seminarijos rektorius.

Vėliau, pasistiprinę prie pusryčių stalo, klierikai susirinko sporto salėje, kur buvo atidarytas šių metų turnyras. Organizatoriai pasveikino visus sportininkus ir atminimui padovanojo nuotraukas su praėjusių metų turnyro akimirkomis.

Visi kartu, visi drauge...

Vilniaus seminarijos rektorius kun. Robertas Šalaševičius priminė šio susitikimo pagrindinį tikslą – bendrystę tarp tą patį kelią pasirinkusių klierikų, turinčių galimybę atnaujinti savo tikėjimą bei pašaukimo malonę, – kartu kviesdamas per varžybas garbingai ir įnirtingai kovoti dėl prizinių vietų.

Turnyrui kaip ir kasmet netrūko emocijų bei įtampos. Po pusdienį trukusių varžybų ir popiet vykusių finalo dvikovų paaiškėjo šių metų prizininkai. Ketvirtąją vietą užėmė Rygos komanda, trečiąją – Vilniaus, antrąją – Telšių, o turnyro čempionų vardą išsaugojo Kauno seminarijos krepšinio komanda. Čempionų gretose žaidė ir turnyro rezultatyviausio žaidėjo titulą pelnęs Tomas Baranauskas.

Prizininkams įteikus taures buvo sukalbėta bendra padėkos malda, o renginiui baigiantis visi varžybų dalyviai nusifotografavo.

Mindaugas Bernotavičius

 
 
   į viršų  
 
     
     
 
    © Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija
 
 Kontaktai  Biblioteka  Į titulinį puslapį